صفحه اصلی     محصولات ، خدمات و فروشگاه     تماس با ما
     


سیم سیار سه راهی برق هوشمند وای فای نارتک
16/ 8/ 1399 21:18
سیم سیار و سه راهی برق هوشمند وای فای نارتک   ( نارسیم) با هدف کمک به هوشمند سازی اماکن و با استفاده از تکنولوژی های جدید اینترنت اشیا و نرم افزار توسط گروه فناوران نارتک طراحی و تولید شده است.مدیریت هر نود از این سه راهی برق پس از ارتباط با اینترنت وای فای در هر محلی و از طریق اینترنت از هر محلی ممکن است. امکان زمانبندی نامحدود از نظر  حالات مختلف برای هر یک از نود های این سه راهه از طریق کنترل پنل سایت نارتک وجود دارد.دستگاه با یک سال سرویس رایگان مدیریت اینترنتی ارائه میشود و توسط سایت نارتک قابل تمدید میباشد.دستگاه فقط در صورتی که اینترنت وصل باشد عملکرد دارد .

نمونه صفحه مدیریت دستی
نمونه کنترل زمانبندی


در صورتی که مایل هستید اطلاعات مودم وای فای شما به طور پیش فرض در دستگاه ذخیره شود و شما نیازی به انجام تنظیمات نداشته باشید خواهشمندیم در بخش خرید در قسمت توضیح نام وای فای و رمز آن را بنویسید که تنظیمات توسط ما انجام و دستگاه ارسال شود.

دستگاه به مدت یک سال توسط نارتک گارانتی شده است.برای راه اندازی دستگاه ابتدا باید اطلاعات مربوط به شبکه وای فای محل مورد نظر به دستگاه معرفی شود. برای این منظور دستگاه را به برق متصل میکنیم و سپس توسط یک دستگاه موبایل یا pc به وای فای دستگاه متصل میشویم ssid این شبکه NARTECH  با رمز 1234567890 میباشد . پس از اتصال به دستگاه یک مرورگر در گوشی یا pc خود باز میکنیم وطبق شکل زیر آدرس 192.168.1.1 را در قسمت آدرس مینویسیم.

از طریق سایت نارتک پس از  ثبت نام و ارسال نام کاربری و narid  (عددی که روی دستگاه نوشته شده) به شماره واتس اپ پشتیبانی ، دستگاه و نام کاربری شما مرتبط میشود و پس از ورود با نام کاربری خود در سایت نارتک میتوانید از قسمت مدیریت سرویس ها به اطلاعات دستگاه دسترسی یابید.


سپس در بخش اول نام و در قسمت دوم رمز وای فای محل درج میشود و پس از زدن دکمه submit اطلاعات در دستگاه ذخیره میشود و پس از خاموش و روشن شدن دستگاه اتصال با سرور های نارتک برقرار خواهد شد . در صورتی که دستگاه بتواند به وای فای محل متصل شود دیگر امکان تنظیم و اتصال مستقیم به دستگاه وجود ندارد و برای تغییر باید دستگاه به محل دیگری منتقل شود یا وای فای محل برای لحظاتی خاموش شود.
برای انجام تنظیمات  از طریق سایت پس از ورود با نام کاربری خود در سایت نارتک وارد قسمت سرویس ها شوید قیمت : 6,400,000  ریال

تعداد:

توضیح :


موجود نیست


 


 
 
 
 

 
زمینه های فعالیت

نرم افزار کامپیوتری

سخت افزار های الکترونیکی

اینترنت اشیا


جهت همکاری لطفا رزومه خود را به ایمیل ما ارسال فرمایید
info@nartech.ir  


ارسال پیام به WhatsApp
شماره واتس اپ : 09038362268
04136610882

تبریز - فرشته جنوبی - فرشته 5 -پلاک 33  

گروه فناوران نارتک